Uzdrowisko Wieniec, Wieniec-Zdrój
T: +48 (54) 272 10 00
Uzdrowisko Wieniec, Wieniec-Zdrój
Tło bannera

Zabiegi lecznicze

Wybierz
datę przyjazdu
Wybierz
datę wyjazdu
Gwarancja najniższej ceny
Hydroterapia/Balneoterapia
Hydroterapia/Balneoterapia
Kąpiel mineralna wody siarczanowo-chlorkowo-wapniowo-sodowo-fluorkowo-siarczkowe
czas: 15 minut
Cena: 29 zł

Kąpiel w wannie z wodą o temperaturze 36-37˚C zawierającą związki siarki, która działa na: naskórek, naczynia krwionośne, chrząstkę stawową. Kąpiel z siarką wykorzystuje się do leczenia chorób zwyrodnieniowych stawów, RZS, ZZSK, dyskopatii, stanów pooperacyjnych i pourazowych kości oraz stawów, nadciśnienia tętniczego, chorób dermatologicznych (łuszczyca, trądzik, wyprysk).

Kąpiel z hydromasażem
czas: 15 minut
Cena: 25 zł

Jest to zabieg wykonywany w wannie z leczniczą wodą termalną, do której przez specjalne dysze doprowadzana jest woda pod odpowiednio zwiększonym ciśnieniem wywołując efekt hydrodynamiczny. Efekt leczniczy takiego zabiegu spowodowany jest zsumowanym oddziaływaniem fizykochemicznym, termicznym oraz mechanicznym wody na nasz organizm.

Kąpiel z hydromasażem i chromoterapią
czas: 15 minut
Cena: 25 zł

Jest to zabieg wykonywany w wannie z leczniczą wodą termalną, do której przez specjalne dysze doprowadzana jest woda pod odpowiednio zwiększonym ciśnieniem wywołując efekt hydrodynamiczny. 

Kąpiel perełkowa
czas: 15 minut
Cena: 25 zł

Kąpiel w wannie z wodą o temperaturze 34-36˚C, do której za pomocą licznych dysz wtłaczane jest powietrze. Powstające fale pęcherzyków, wywierają mikromasaż. Wskazania: w stanach zmęczenia, bezsenności, niskim ciśnieniu krwi, przeciążeniu mięśni, zespołach odkręgosłupowych.

Kąpiel aromatyczna
czas: 15 minut
Cena: 25 zł
Kąpiel kwasowęglowa mokra
czas: 15 minut
Cena: 25 zł

Kąpiel w wannie o temperaturze 32-35˚C nasyconej dwutlenkiem węgla w celu poprawy ukrwienia, rozszerzenia naczyń włosowatych, zwolnienia akcji serca, wzrostu diurezy, zmniejszenia, a następnie wentylacji płuc. Zastosowanie: nadciśnienie tętnicze, choroby objawiające się zwężeniem naczyń krwionośnych kończyn dolnych (np. na tle miażdżycy i cukrzycy), nerwice wegetatywne i psychowegetatywne, choroby czynnościowe serca z przyśpieszoną jego akcją

Kąpiel kwasowęglowa gazowa ( sucha )
czas: 15 minut
Cena: 25 zł

Zabieg w komorze z zastosowaniem dwutlenku węgla lecz bez użycia wody. Zabieg poprawia ukrwienie, zmniejsza napięcie układu nerwowego, zwiększa diurezę,działa uspokajająco, przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zastosowanie: nadciśnienie tętnicze, choroby objawiające się zwężeniem naczyń krwionośnych kończyn dolnych (np. na tle miażdżycy i cukrzycy), nerwice wegetatywne i psychowegetatywne, choroby czynnościowe serca z przyśpieszoną jego akcją.

Kąpiel wirowa kończyn górnych
czas: 10 minut
Cena: 15 zł
Kąpiel wirowa kończyn dolnych + kręgosłupa L-S
czas: 15 minut
Cena: 20 zł
Kąpiel wirowa kończyn dolnych - stopy (podudzia)
czas: 10 minut
Cena: 15 zł
Kąpiel elektryczno-wodna dwukomorowa kończyn górnych lub dolnych
czas: 10-15 minut
Cena: 15 zł
Kąpiel elektryczno-wodna czterokomorowa
czas: 10-15 minut
Cena: 25 zł
Natrysk płaszczowy
czas: 10-15 minut
Cena: 15 zł

Natrysk na ciało wody z dysz umieszczonych w ścianach kabiny natryskowej. Siła działania bodźcowego natrysku zależy od temperatury użytej wody i jej ciśnienia, zaś oddziaływanie termiczne jest uzależnione od różnicy temperatur między woda a ciałem. Efektem zabiegu może być zmniejszenie ciśnienia krwi, przekrwienie skóry, pobudzenie układu krwionośnego, odprężenie i uspokojenie, pobudzenie procesów przemiany materii.

Natrysk biczowy szkocki
czas: 3-5 minuty
Cena: 20 zł

Natrysk ciała silnym strumieniem wody(do 3 atm.) o zmiennej temperaturze(stosuje się naprzemiennie wodę o temperaturze ok.40° C i o temperaturze ok.20° C).Podczas zabiegu dochodzi do pobudzenia układu krążenia, hartowania organizmu, obniżenia ciśnienia krwi, działania uspokajającego i relaksującego.

Peloidoterapia (borowina z własnych złóż)
Peloidoterapia (borowina z własnych złóż)
Zawijania borowinowe częściowe - 2 okolice
czas: 15 minut
Cena: 29 zł

Obłożenie okolicy zabiegowej borowiną o temperaturze 42-45˚C w celu intensywnego przegrzania miejscowego i ogólnego organizmu. Prowadzi to do uzyskania efektu przeciwbólowego ​i rozkurczowego, intensywnego transportu substancji z borowiny do ciała oraz ze skóry do borowiny. Stosujemy je w: przewlekłych zespołach bólowych narządu ruchu na tle zmian zwyrodnieniowych, dyskopatiach, chorobach nerwów obwodowych, chorobach reumatoidalnych (okres remisji), chorobach ginekologicznych.

Zawijania borowinowe fasony ( dłonie)
czas: 15 minut
Cena: 20 zł
Maseczki borowinowe laryngologiczne
czas: 15 minut
Cena: 18 zł
Jonoforeza borowinowa
Cena: 18 zł
Krioterapia
Krioterapia
Krioterapia miejscowa ( 1 zabieg-punkt)
czas: do 3 minut
Cena: 16 zł

Schładzanie okolicy zabiegowej za pomocą strumienia parami azotu(temperatura u wylotu dyszy ok.-160 C) w czasie max.3 min. w celu miejscowego zwężenia naczyń krwionośnych, zwiększenia lepkości krwi, zmniejszenia procesów przemiany materii i odczuć bólowych, hamowania procesów zapalnych.

Miejscowe stosowanie zimna zaleca się w przypadku: urazów kości, stawów i mięśni, we wczesnym okresie oparzeń, w bardzo wczesnym stadium reumatoidalnego zapalenia stawów i choroby reumatoidalnej tkanek miękkich, w leczeniu zapalenia stawu w przebiegu dny moczanowej, bólów stawów i mięśni w przebiegu choroby zwyrodnieniowej, nerwobólów nerwów obwodowych oraz zespołów bólowych, pooperacyjnych przykurczy mięśni i ścięgien oraz zaburzeń przepływu w układzie żylno-chłonny, przygotowania do kinezyterapii.

Ciepłolecznictwo
Ciepłolecznictwo
Thermopress
Cena: 20 zł

masaż uciskowy połączony z ciepłem lub zimnem

Aerozoloterapia
Aerozoloterapia
Inhalacja z olejkiem sosnowym
Cena: 15 zł
Inhalacja z soli fizjologicznej
Cena: 12 zł
Inhalacja z azulanem
Cena: 15 zł
Inhalacja z lekiem pacjenta
Cena: 12 zł
Fala akustyczna
Fala akustyczna
Ultradźwięki
Cena: 15 zł

Zabieg z wykorzystaniem fal akustycznych o wysokiej częstotliwości (1 – 3 MHz). Głównym efektem oddziaływania leczniczego jest „wewnętrzny mikromasaż tkankowy” oraz wytworzone endogenne ciepło, zwiększony metabolizm komórkowy. Ultradźwięki wpływając również na cały organizm, poprzez oddziaływanie na korzenie, sploty czy też zwoje nerwowe wywołują (na drodze odruchu) reakcje w narządach objętych procesem chorobowym. W trakcie stosowania tych zabiegów wykorzystuje się ich działanie: przeciwbólowe, zwiększające ukrwienie tkanek i poprawiające trofikę, zmniejszające napięcie mięśni, zwiększające rozciągliwość tkanki łącznej (blizny, stany po urazach mięśni i torebek stawowych),przyspieszające gojenie ran.

Ultradźwięki wykorzystuje się w leczeniu: zespołów bólowych w przebiegu choroby zwyrodnieniowej stawów i kręgosłupa oraz nerwobólach, zespołów przeciążeniowych ścięgien i mięśni, zmianzapalno-zwyrodnieniowych ścięgien (np. ostrogi piętowej), przykurczów ścięgien.

Fonoforeza
Cena: 18 zł

Metoda wprowadzenia leku za pomocą ultradźwięków. W celu wzmocnienia działania ultradźwięków, zamiast tradycyjnego środka sprzęgającego, stosuje się żel zawierający substancje czynne − przeciwzapalne, przeciwbólowe, poprawiające ukrwienie lub ułatwiające uelastycznienie blizn. Wprowadzanie ich do tkanek za pomocą ultradźwięków zapewnia szybsze i głębsze wnikanie substancji leczniczych.

Światłolecznictwo
Światłolecznictwo
Lampa Sollux
czas: 15 minut
Cena: 14 zł
Lampa BIO-V
czas: 10 minut
Cena: 12 zł
Laseroterapia skaner
Cena: 15 zł

Zabieg naświetlania tkanek za pomocą światła laserowego o właściwościach biostymulacyjnych w celu pobudzenia różnorodnych struktur organizmu i jego funkcji.

Dostarczona do tkanek i komórek dodatkowa energia wspomaga naturalne procesy regeneracyjne organizmu zaś zmiany w polaryzacji błon komórkowych i gospodarce tlenowej komórek, dają efekt przeciwbólowy. Lasery biostymulacyjne stosuje się w leczeniu :trudno gojących się ran i owrzodzeń, blizn pooperacyjnych, chorób narządu ruchu (choroby zwyrodnieniowe i stany zapalne stawów), uszkodzeń nerwów obwodowych oraz ich nerwobólach, chorób naczyń żylnych i chłonnych (zespół pozakrzepowy, obrzęk chłonny), złamań, zwichnięć i stłuczeń.

Laseroterapia punktowa
Cena: 20 zł
Laseroteria wysokoenergetyczna (HIL)
Cena: 35 zł

Zabieg z wykorzystanie promieniowania laserowego o dużej mocy szczytowej impulsu, krótkim czasie jego trwania oraz dużymi przerwami między impulsami. Wysoka moc pozwala na bardzo głębokie przenikanie światła laserowego i docieranie do głęboko położonych struktur(mięśni ścięgien, więzadeł). Mechaniczna stymulacja wolnych zakończeń nerwowych i innych receptorów bólu w tkance podskórnej blokuje bramki bólowe i przynosi natychmiastową ulgę w bólu. Wskazaniami do zastosowania HILT są: stany zapalne(ostre, podostre i przewlekłe), bóle różnych odcinków kręgosłupa i kończyn, urazy mięśni i stawów, wspomaganie rehabilitacji pooperacyjnej, choroby skóry.

Fizykoterapia
Fizykoterapia
Jonoforeza z naklofenem
Cena: 18 zł

Celem jonoforezy jest wprowadzenie do tkanki, za pomocą prądu stałego, leku ( roztworu wodnego, żelu bądź maści) o działaniu leczniczym. Prąd wywołując zwiększenie ukrwienia skóry ułatwia wnikanie cząsteczek leku do organizmu.

W zabiegu stosowane są najczęściej leki o działaniu: przeciwbólowym, przeciwzapalnym, przeciwreumatycznym, rozszerzającym naczynia krwionośne, miejscowo znieczulającym, rozmiękczającym tkankę bliznowatą.

Jonoforeza - lek pacjenta
Cena: 15 zł
Elektrostymulacja
Cena: 15 zł

W wyniku użycia impulsowego prądu elektrycznego dochodzi do skurczu mięśni. Zabieg wywołuje kontrolowany skurczu mięśnia z pominięciem części lub całego układu nerwowego odpowiedzialnego za skurcz w prawidłowych warunkach.

Znajduje szerokie zastosowanie w chorobach neurologicznych, gdy przewodzenie impulsów nerwowych do mięśni jest zaburzone. Zabieg stosowany w leczeniu: osłabienia siły mięśni, częściowych uszkodzeń nerwów obwodowych, zaników mięśniowych, wtórnych efektów porażeń wiotkich mięśni.

Galwanizacja
Cena: 15 zł
Prądy diadynamiczne
Cena: 15 zł

W terapii prądami diadynamicznymi wykorzystuje się prąd stały oraz nałożony na niego prąd sinusoidalnie zmienny. Poszczególne prądy diadynamiczne (MF, DF,CP,LP,RS, MM) mają różne zastosowanie terapeutyczne i są wykorzystywane w celu działania przeciwbólowego, pobudzenia mięśni szkieletowych, zwiększenia ukrwienia, działania przeciwzapalnego i przeciwobrzękowego.

Ten rodzaj prądów stosuje się w leczeniu: przewlekłych chorób będących następstwem urazów narządów ruchu, zespołów korzeniowych, chorób reumatycznych, osteoporozy, zapaleń okołostawowych.

Prądy TENS
Cena: 15 zł

(przeskórna elektrostymulacja nerwów)

Jest to zabieg z wykorzystaniem odpowiednich prądów impulsowych w celu działania przeciwbólowego. Wygaszaniu bólu następuje poprzez zmniejszenie liczby sygnałów wysyłanych przez włókna bólowe do kory mózgowej.

Zabieg stosowany w leczeniu: korzeniowych zespołów bólowych, neuralgii, zapaleń nerwów, uszkodzeń nerwów obwodowych, bólów w chorobie zwyrodnieniowej, bólów towarzyszącym chorobom narządu ruchu.

Prądy Kotz’a
Cena: 15 zł

Stymulacja zdrowych mięśni, prawidłowo unerwionych, prądem średniej częstotliwości. Prądy Kotz`a stosowane są często nie tylko w rehabilitacji lecz również w odnowie biologicznej i sporcie.

Terapia może mieć na celu utrzymanie siły mięśni, niedopuszczenie do ich zaniku lub zwiększenie ich masy, wytrzymałości oraz siły, poprawę krążenia i metabolizmu.

Prądy Traberta (Ultra Reiz)
Cena: 15 zł

Jest to rodzaj masażu prądem bodźcowym .Podczas zabiegu jest odczuwalne wyraźne drżenie mięśni. Prądy charakteryzują się natychmiastowym działaniem przeciwbólowym, zwiększeniem ukrwienia tkanek, rozluźnieniem mięśni i obniżeniem napięcia mięśni szkieletowych. Zabieg stosowany w leczeniu przewlekłych i pourazowych chorobach stawów obwodowych i kręgosłupa

Interdyn
Cena: 15 zł
Diatermia
czas: 10-15 minut
Cena: 15 zł

Zabieg, w którym wykorzystuje się pole elektromagnetyczne wielkiej częstotliwości, które wytwarza ciepło wewnątrz tkanek. ciepło endogenne powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększony przepływ krwi, pobudzenie procesów przemiany materii, przyspieszenie procesów wchłaniania tkankowego, wzrost liczby krwinek białych, zmniejszenie napięcia mięśniowego, zmniejszenie pobudliwości układu mięśniowo-nerwowego.

Diatermia daje korzystne efekty w schorzeniach, w których celowe jest stosowanie ciepła: podostre i przewlekłe choroby reumatyczne, zapalenia okołostawowe, zespoły przeciążeniowe stawów kręgosłupa i kończyn, przykurcze mięśni, przewlekłe choroby zatok, ucha i nosa, stany po zapaleniu jajników i dróg rodnych, zapalenia gruczołu krokowego w okresie remisji

Magnetoterapia
czas: 15 minut
Cena: 15 zł

Leczenie polem magnetycznym małej częstotliwości, które przenika przez całe ciało docierając do każdej komórki. Efektem działania na organizm jest: zmiana polaryzacji błon komórkowych i lepsze przyswajanie tlenu przez tkanki, przyspieszenie procesów regeneracyjnych i zrostu kości poprzez poprawę odżywiania tkanek, poprawa krążenia obwodowego.

Zabieg stosowany w leczeniu: chorób zwyrodnieniowych stawów, chorób reumatoidalnych tkanek miękkich, reumatoidalnego zapalenia stawów oraz zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, schorzeń tkanek miękkich, stanów po złamaniach kości, zwichnięć stawów, naderwań ścięgien i torebek stawowych, osteoporozy, zaburzeń krążenia obwodowego, trudno gojących się ran.

Masaże
Masaże
Masaż leczniczy ręczny (klasyczny)
czas: 20 minut
Cena: 40 zł

Masaż klasyczny to metoda leczenia zewnętrznych i wewnętrznych objawów chorobowych, a także przyczyn chorobowych. Polega na mechanicznym drażnieniu tkanek. Masażysta poprzez użycie odpowiednich technik i chwytów(np. głaskanie, rozcieranie, ugniatania, oklepywanie, wibracja) uzyskuje efekt rozluźnienia mięśni, skóry i tkanek podskórnych, a także zwiększenia ukrwienia w okolicy poddanej zabiegowi.

Skutkiem takiego oddziaływania jest zmniejszenie bólu i przyspieszeniem gojenia się tkanek. uzyskanie efektu rozluźnienie mięśni i rozluźnienie psychofizyczne.

Masaż klasyczny 1 odcinkowy
czas: 10 minut
Cena: 25 zł
Drenaż limfatyczny ręczny
czas: 20 minut
Cena: 45 zł

Jest to rodzaj delikatnego masażu, którego zadaniem jest poprawa w określonych okolicach przepływu chłonki z naczyń włosowatych, przez coraz większego kalibru naczynia chłonne, do kątów żylnych.

Stosowany w stanach po operacjach, gdzie usunięto znaczną liczbę węzłów chłonnych, w zaburzeniach przepływu limfy związanych z nadciśnieniem tętniczym i żylnym, zwiększoną przepuszczalnością ścian naczyń, niewydolnością krążenia tętniczego.

Masaż podwodny
czas: 15 minut
Cena: 35 zł
Aquavibron
czas: 10 minut
Cena: 25 zł

Masaż suchy wykonany aparatem z membraną masującą wykonaną z gumy. Jest ona wprowadzana w drgania przez energię wytwarzającą się podczas przepływu przez aparat wody pod odpowiednim ciśnieniem. Zabieg jest stosowany w: nerwicach, nerwobólach, stanach wyczerpania psychicznego, zaburzeniach krążenia obwodowego, zespołach bólowych kręgosłupa.

Masaż wodny mechaniczny
czas: 10 minut
Cena: 20 zł

Masaż na łóżku wyposażonym w dysze napełnione wodą, które poruszają się ruchami okrężnymi masując ciało pacjenta w celu poprawy krążenia krwi oraz rozluźnienia mięśni.

Ten zabieg pobudza układ krwionośny i limfatyczny, przyspiesza wchłanianie obrzęków; zwiększa elastyczność i wytrzymałość aparatu wiązadłowego oraz ruchomość stawów; wpływa na autonomiczny układ nerwowy, regulując jego czynność.

Suchy hydromasaż na łóżku Aquatizer
czas: 10 minut
Cena: 25 zł

Masaż na innowacyjnym, japońskim łóżku masującym Aquatizer ma działanie lecznicze i przynosi odczuwalne odprężenie i ulgę przeciążonym partiom ciała. Jest idealnym połączeniem masażu i ciepła dla uzyskania znaczących efektów leczniczych oraz relaksu. Pozwala osiągnąć lepsze i szybsze efekty w ogólnym rozluźnianiu mięśni jak i w łagodzeniu objawów bólowych. Nowa jakość masażu, z muzykoterapią w tle!

Leżąc na cienkiej membranie łóżka masującego, pacjent korzysta z masażu, który wykonywany jest strumieniem wody wypływającym pod ciśnieniem przez 4 dysze masujące. Dysze te poruszają się na 7 różnych sposób znakomicie odwzorowując techniki masażu leczniczego.

Suchy hydromasaż na łóżku Aquatizer
czas: 15 minut
Cena: 30 zł

Masaż na innowacyjnym, japońskim łóżku masującym Aquatizer ma działanie lecznicze i przynosi odczuwalne odprężenie i ulgę przeciążonym partiom ciała. Jest idealnym połączeniem masażu i ciepła dla uzyskania znaczących efektów leczniczych oraz relaksu. Pozwala osiągnąć lepsze i szybsze efekty w ogólnym rozluźnianiu mięśni jak i w łagodzeniu objawów bólowych. Nowa jakość masażu, z muzykoterapią w tle!

Leżąc na cienkiej membranie łóżka masującego, pacjent korzysta z masażu, który wykonywany jest strumieniem wody wypływającym pod ciśnieniem przez 4 dysze masujące. Dysze te poruszają się na 7 różnych sposób znakomicie odwzorowując techniki masażu leczniczego.

Kinezyterapia
Kinezyterapia
Gimnastyka zespołowa na sali
czas: 15-25 minut
Cena: 15 zł

Ćwiczenia na sali gimnastycznej prowadzone przez fizjoterapeutę dla grupy pacjentów. W zależności od rodzaju schorzeń proponujemy gimnastykę kardiologiczną, ogólnousprawniającą, oddechową oraz gimnastykę dla osób ze schorzeniami kręgosłupa.

Gimnastyka zespołowa w wodzie
czas: 15-25 minut
Cena: 15 zł

Ćwiczenia prowadzone przez fizjoterapeutę dla grupy pacjentów wykonujących w tym samym czasie to samo ćwiczenie na basenie. Środowisko wodne odciąża stawy człowieka i jednocześnie daje optymalne warunki do treningu mięśni w przypadku schorzeń stawów kończyn dolnych i kręgosłupa.

Ćwiczenia indywidualne z terapeutą
czas: 30 minut
Cena: 50 zł

Ćwiczenia prowadzone przez fizjoterapeutę z pacjentem. Są one indywidualnie dobierane z uwzględnieniem problemu terapeutycznego i możliwości funkcjonalnych. W terapii wykorzystywane są różne przybory i przyrządy (np. małe i duże piłki, taśmy, dyski sensoryczne). Celem ćwiczeń jest poprawa zaburzonej funkcji pacjenta i powrót do sprawności.

Szczególnie zalecana u osób po urazach (złamania, skręcenia, uszkodzenie więzadeł), z bólami kręgosłupa), z problemami funkcjonalnymi zlokalizowanymi w różnych częściach ciała (np. w obrębie dłoni)

Ćwiczenia w UGUL
czas: 15 minut
Cena: 15 zł

Ćwiczenia w odciążeniu – rodzaj ćwiczeń fizycznych, służących zmniejszeniu obciążenia na stawy lub mięśnie, a przez to umożliwiających pacjentowi zrobienie ruchu, który bez odciążenia mógłby być niemożliwy

Ćwiczenia na przyrządach
czas: 15 minut
Cena: 15 zł

Ćwiczenia ogólnokondycyjne wykonywane na specjalistycznym sprzęcie treningowym pod nadzorem terapeuty ( rotor kkd lub kkg, stolik manualny, rower, orbitrek, atlas, stepper, bieżnia, wioślarz). Główny cel to poprawa wydolności organizmu oraz utrata nadmiaru wagi ciała.

Terapia manualna
czas: 30 minut
Cena: 80 zł

Terapia manualna to metoda fizjoterapii wykorzystująca cały wachlarz technik, chwytów i pozycji ułożeniowych pacjenta. W terapii manualnej stosuje się techniki diagnostyczne oraz terapeutyczne w celu wykrycia przyczyn oraz opracowania metod leczenia schorzeń kręgosłupa i układu ruchu. Wskazaniami do terapii manualnej są m. in.: bóle okolicy krzyżowo-lędźwiowej kręgosłupa, rwa kulszowa, bóle mięśni czy bóle głowy.

Terapia manualna
czas: 60 minut
Cena: 150 zł

Terapia manualna to metoda fizjoterapii wykorzystująca cały wachlarz technik, chwytów i pozycji ułożeniowych pacjenta. W terapii manualnej stosuje się techniki diagnostyczne oraz terapeutyczne w celu wykrycia przyczyn oraz opracowania metod leczenia schorzeń kręgosłupa i układu ruchu. Wskazaniami do terapii manualnej są m. in.: bóle okolicy krzyżowo-lędźwiowej kręgosłupa, rwa kulszowa, bóle mięśni czy bóle głowy.

Zobacz na mapie

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o., ul. Brzozowa 1, 87-800, Wieniec Zdrój Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane