Aquapark

ZAPRASZAMY W GODZINACH 9.00 - 21.00


     Nasz Aquapark to właściwie 2 strefy – Strefa Basenów i Strefa Saun.

Strefa Basenów- obejmuje basen rekreacyjny z rwącą rzeką, ławeczkami do hydromasażu, gejzery, grzybek wodny, 8 jacuzzi.


W Strefie Saun znajduje się łaźnia parowa, sauna fińska, infrared, sanarium i caldarium, połączone z grotą solną z mini tężnią i ścieżką Kneippa.
Korzystając ze Strefy Saun można pobudzić swoje krążenie (ścieżka Kneippa, sauny, grota śnieżna i kubły lodowatej wody) czy zregenerować i oczyścić drogi oddechowe (grota solna, tężnia solankowa).

 

 
      Aquapark jest doskonale wyposażony i przeznaczony dla klientów w każdym przedziale wiekowym. Jest to wymarzone miejsce na przeżycie niezapomnianej przygody w miłej atmosferze, zarówno zimą jak i latem. Oferta usługowa Parku Wodnego trafia bezpośrednio w oczekiwania mieszkańców miasta i regionu, jest odpowiedzią na potrzebę aktywnego spędzania wolnego czasu czy uprawiania sportu. Jest formą integracji rodziny, załogi, jest sposobem na zadbanie o wygląd i dobrą kondycję. W jego centralnym punkcie znajdują się: parasol i bicze wodne oraz sztuczny prąd rzeczny i leżanki do hydromasażu.

UWAGA!!!

Zgodnie z wymaganiami zawartymi w § 7.1. Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 roku woda w niecce basenowej i wannach spełnia wymagania w/w rozporządzenia pod względem: mikrobiologicznym, fizykochemicznym oraz dodatkowe wymagania fizykochemiczne
* Nie spełnia wymagań dotyczących zawartości chloroformu: dopuszczalna norma 0,030mg/l; wynik badania w granicach 0,040mg/l.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies. Akceptuję