Bezinwazyjne Naturalne Leczenie Niepłodności


Rozwijając zakres usług oferowanych w Uzdrowisku Wieniec - Zdrój oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, dnia 8 marca 2017 roku w Dzień Kobiet otworzyliśmy nowoczesny gabinet ginekologiczny.
Stwarza to niepowtarzalną możliwość połączenia leczenia za pomocą najnowocześniejszych technologii i terapii z metodami opartymi na surowcach naturalnych Uzdrowiska Wieniec – Zdrój, takich jak borowina i woda lecznicza oraz na zabiegach fizykalnych, np. prądach czy laserach.

 


Oferta:

Przyjmuje w nim dr n. med. Jolanta Zegarska, specjalista położnictwa i ginekologii oraz balneologii i medycyny fizykalnej. Doktor Jolanta Zegarska przez kilkanaście lat pracowała w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Collegium Medicum w Bydgoszczy przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, zdobywając bezcenne doświadczenie i wiedzę medyczną. Obecnie jest asystentem w Katedrze Gabinet Ginekologiczny i Zakładzie Balneologii i Medycyny Fizykalnej Collegium Medicum UMK. Oferta:

Gabinet ginekologiczny w Wieńcu Zdroju, to miejsce stworzone z myślą o potrzebach i intymnych problemach kobiet. Pacjentki mogą tu liczyć na pełną profesjonalizmu i oddania, miłą opiekę lekarsko-pielęgniarską oraz komfortowe warunki pobytu. Zapewniamy jednocześnie intymną atmosferę i pełną dyskrecję. W gabinecie oferujemy usługi z zakresu ginekologii zachowawczej i małoinwazyjnej a także ginekologii estetycznej, balneologii i medycyny fizykalnej. Oferujemy również nieinwazyjne metody diagnostyki i leczenia niepłodności. Metody te, często równie skuteczne jak metody farmakologiczne lub zabiegowe, są bezpieczne i nie wywołują efektów ubocznych. W sytuacjach, gdy leczenie balneofizykalne nie jest wystarczające, z powodzeniem zwiększa skuteczność, lub łagodzi efekty uboczne zastosowania innych metod. Zabiegi balneofizykalne stosowane są w szczególności w leczeniu przewlekłych zapaleń dróg rodnych, zapobieganiu i leczeniu zrostów w obrębie miednicy mniejszej, łagodzeniu objawów okołomenopauzalnych, w problemach związanych z nietrzymaniu moczu, czy wreszcie w leczeniu niepłodności.


 

Zapisy


Wieniec Zdrój ul. Brzozowa 1 Budynek Hel, wejście od ulicy Zdrojowej 3
Zapisy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00

Tel.: +48 726 810 050

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies. Akceptuję